O MNIEUrodziłam się we Wrocławiu, ale gdy miałam roczek moi rodzice postanowili przeprowadzić się, i tak od  37 lat mieszkam w Kaliszu, najstarszym mieście w Polsce. Od wielu lat jestem żoną swojego męża ,szczęśliwą mamą 2 synów i posiadaczką pieska Tofika.  Czytać zaczęłam mając 5 lat i czytam po dziś dzień z coraz większą pasją. Jestem pogodną osobą, która oprócz czytania i kolekcjonowania  książek słucha każdego rodzaju muzykę, najchętniej popu, lubi układać puzzle, jeździć na rowerze,  grać w tenisa stołowego, pływać  i podróżować. Nie znoszę kłamstwa, obłudy i lenistwa. W codziennym życiu jestem wiecznie zabiegana. Czas dzielę między obowiązki domowe i pracę. Wstyd przyznać, ale na czytanie zostaje mi go ot ciut ciut, dlatego często zarywam nocki trzymając książkę w ręku, pałaszując przy tym słodycze i spijając litry herbaty. 16 lutego 2013 r. założyłam tego bloga. Nie wiem czy podołam temu wyzwaniu, bo jednak nie pochłaniam 30 książek miesięcznie jak wytrawni blogerzy, nie dodaję codziennie nowych wpisów. Nie są to profesjonalne recenzje, a jedynie moje skromne opinie. Piszę to co czuję, a nie to co może ktoś chciałby przeczytać, i nie wiem czy to się wszystkim spodoba...
;Ot cała ja, Perzka :)

e-mail: aga2353@gmail.com

19 komentarzy:

 1. bardzo sympatycznie wyglądasz, Agnieszko, pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo i witam u mnie, w mych skromnych progach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj, tam, zaraz skromnych... bardzo tu ciekawie, i kolorowo, i wiosennie ;)

  OdpowiedzUsuń

 4. Dziękuję za miłe słowa:)Tylko recenzji coś u mnie mało, a przecież to blog o książkach !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszka, to Twoje miejsce, jak znajdziesz czas, będą i recenzje :)

   Usuń
 5. Czytając Twoje słowa o sobie zauważam pewne podobieństwa:

  *również piję hektolitry herbaty:) Śmieję się, że obojętnie o której godzinie ktoś bym mnie odwiedził, zawsze zastanie mnie z kubkiem zielonej herbaty, wody bądź kawy zbożowej. Piję ciągle, nawet teraz jak piszę ten komentarz :)

  OdpowiedzUsuń

 6. To łączy nas miłość do książek, uwielbienie dla herbatki i pewnie znalazłoby się jeszcze kilka wspólnych zainteresowań:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z przyjemnością dołączam do grona Twoich blogowych gości. Mamy bardzo dużo wspólnego (mam lat 37, dwóch synów, mąż ten sam od dawna, pieska niestety obecnie brak, mieszkam w Jarocinie, a w Kaliszu mam rodzinę uwielbiam herbatkę, ale filiżanka kawy dziennie to moja ulubiona chwila). Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

 8. Bardzo mi miło. Cieszę się tym bardziej, że mamy tak wiele wspólnego ze sobą i tak blisko siebie mieszkamy:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Herbatka, co ja bym zrobiła bez herbatki... I też lubię puzzle. I też piszę to, co czuję. I słodycze też lubię, niestety, moje bioderka mniej;) Zobacz, ile odkryłam wspólnych cech:))

  OdpowiedzUsuń

 10. Rzeczywiście Paulinko:) Myślę, że jakbyśmy porozmawiały, to jeszcze dużo więcej wspólnych zainteresowań byśmy odkryły. Szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy...

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie liczy się ilość przeczytanych książek, ale chęć odzwierciedlania swojej pasji. Skoro kochasz czytać, książki są ważne w Twoim życiu, to nie przejmuj się tym, ile wpisów miesięcznie zamieścisz itp itd. Ważne, żebyś poznawała nowe powieści oraz pisarzy. A kiedy zechcesz się z innymi podzielić wrażeniami z lektury, napiszesz coś na swoim blogu. Z pewnością znajdziesz osoby, które będą chętnie Cię odwiedzały :)

  OdpowiedzUsuń

 12. Bardzo dziękuję za miłe, ciepłe, pełne zachęty słowa:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Mamy podobne pasje, psiaki o podobnym/takim samym imieniu ;) Tylko u nas suczka Toffi. Również czytam od najmłodszych lat i pochłaniam prawie wszystko co trafi w moje ręce.

  Nie ważne ile czytasz książek w przeciągu miesiąca- nie to się liczy- liczy się przyjemnie spędzony czas.

  OdpowiedzUsuń
 14. Gdzie zniknęłaś Agnieszko?

  OdpowiedzUsuń
 15. No to i mam Cię i tutaj....oprócz LUBIMY CZYTAC

  OdpowiedzUsuń
 16. http://ksiazkizzakladkami.blogspot.com/ - ELAU66WR

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć,
  Stworzyłam wreszcie listę obserwowanych blogów i dodałam Twój.
  Będę obserwować. Chyba nie jest fizyczną możliwością dodawania więcej niż 2 wpisy w tygodniu?

  OdpowiedzUsuń
 18. Dziękuję za "znajomość" na LC i za polubienie moich opinii. Pozdrawiam. Piotr

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...